Usługi Pomocy Drogowej, Holowania w Sieradzu, Zduńskiej Woli, Łasku

Pomoc Drogowa na S8, Holowanie laweta 24h

Sieradz, Zduńska Wola, Łask

Oferujemy:  holowanie, dowóz paliwa na S8, zmiana koła, wyciąganie pojazdu, awaryjne uruchamianie.

 

1.HOLOWANIE POJAZDU – całkowity koszt usługi jest uzależniony od czynności przeprowadzonych na miejscu awarii pojazdu i obejmuje:

załadunek/rozładunek  pojazdu na platformę

stawka za kilometr holowania (dojazd+holowanie+powrót) uzależniona od długości trasy

Holownikiem zabierzemy uszkodzony pojazd i do 6osób w dowolne miejsce w Polsce

2.URUCHAMIANIE POJAZDU Z ROZŁADOWANYM AKUMULATOREM-całkowity koszt usługi jest uzależniony od czynności przeprowadzonych na miejscu awarii pojazdu i uwzględnia: dojazd na miejsce awarii i uruchomienie silnika za pomocą kabli rozruchowych.

 

3.WYCIĄGNIĘCIE POJAZDU np Z ROWU NA JEZDNIĘ– całkowity koszt usługi jest uzależniony od stopnia trudności wyciągnięcia pojazdu z rowu/ pobocza na jezdnię i uwzględnia dojazd na miejsce.

cena ustalana indywidualnie w zależności od masy i stopnia uszkodzenia pojazdu tym samym trudności w wyciągnięciu.

4.DOWÓZ PALIWA– całkowity koszt usługi jest uzależniony od odległości dojazdu na miejsce + dostarczona ilość paliwa domyślnie 5L

5.ZMIANA KOŁA– całkowity koszt usługi jest uzależniony od odległości dojazdu na miejsce awarii i obejmuje wymianę koła uszkodzonego na zapasowe koło które posiada klient

6.POSTÓJ HOLOWNIKA- 100zł/godzina

Trudno jest dokładnie określić koszt pomocy na drodze nie znając sytuacji poszkodowanego (stopnia uszkodzenia pojazdu, usytuowania pojazdu np. w rowie, zaspie, błocie)  każdy przypadek jest inny i podchodzimy do niego indywidualnie.

Call Now ButtonZadzwoń 668954546